La Petite Maison Kış Aylarının Buluşma Noktası

Fransız Rivearası’nın öne çıkan lezzetlerini sanatla buluşturan La Petite Maison, İstinyePark’taki keyifli atmosferinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

Güney Fransa mutfağının özgün bir yorumla sunulduğu La Petite Maison menüsü, lezzet tutkunları tarafından ilgi odağı olmayı sürdürüyor. Soğuk kış aylarının vazgeçilmez lezzetlerinden çorbalar, Fransız şefin özel dokunuşları ile tamamlanan “Akdeniz Usulü Balık Çorbası” ve mevsimsel sebzelerin lezzet kattığı “Minestrone” ile La Petite Maison menüsünde yerini alıyor.

La Petite Maison’un sevilen başlangıçlarından olan “Somon Carpaccio” Norveç’ten gelen özel somonlar ile avokado püresi ve kırmızı soğan eşliğinde sunuluyor. Nice kıyılarında hissi veren kabak ve domates ile hazırlanan “Petits Farcis Nicois” ve “Provencal usülü ızgara ahtapot” da menünün öne çıkan lezzetleri arasında misafirleriyle buluşuyor.

La Petite Maison, “Burada herkes ünlüdür” (“Tous Célèbres Ici”) mottosu ve sanat eserleri ile farklılaşan büyüleyici ambiyansında zengin içerikli menüsü ile misafirlerine özgün bir deneyim yaşatmaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir