Kylie Jenner ile adidas Originals’ın Falcon Modeli

adidas Originals Cesur Modeli Falcon ve Yung 96’yı

Yeni ve Çarpıcı Renkleriyle Sunuyor

adidas Originals 90’ların köklerine saygı duruşunda bulunan modeli Falcon ve Yung 96’yı yeni renk tanımlarıyla geliştirdi. Kylie Jenner ile iş birliği devam eden adidas Originals’ın Falcon modeli bu kez diğer renkler ve çarpıcı dore rengiyle çok daha göz alıcı.

Kylie Jenner Reklam Filmi: https://www.youtube.com/watch?v=29uIaR_Q5Sk

adidas Originals, Yung 96 ve Falcon modellerine çarpıcı renk yelpazesi uygulayarak en popüler çağdaş siluetlerinin yeni versiyonlarını piyasaya çıkardı. Tüm dikkatleri üzerine çeken modeller arasında sürpriz renkler de var.

Siluetlerin her birinde 90’ların ayakkabı tasarımı bileşenlerini kullanan adidas Originals, klasik spor ayakkabı estetiğinin nostaljik çekiciliğini öne çıkarıyor. Her iki model de file yapısı süet ve nubuk parçalar ile birleşerek hafif EVA tabanların üzerine yerleştiriliyor ve bu tam da bu haliyle bizi 90’larla buluşturan yapısını alıyor. Model, dayanıklı yüksek taban ve birkaç vurucu nokta ile tamamlanıyor.

Yung-96 modeli; 3 bant ve agresif bir orta tabanla tamamlanan, siyah, gri ve asit yeşili tonlarının buluşmasıyla ortaya çıkan 2 renk çeşidiyle klasik 90’lar modellerinin dinamik renk paletlerine selam gönderiyor.

Falcon silueti ise capcanlı dora/pembe, kırmızı/beyaz/mavi tonları ve çok sayıda çarpıcı noktası ile çok farklı bir karaktere sahip. Ayakkabının EVA tabanı, klasik Torsion™ şeridi ile tamamlanmış, adidas Trefoil logosu ise modelin ön kısmında, topuğunda ve dilinde yer alıp nostaljik bir hava yaratıyor.

Falcon Yüzü Kylie Jenner’ın Modijiye Otomobil Yolculuğu

adidas Originals’ın yeni silüeti Falcon için kamera karşısına geçen Kylie Jenner; reklam yüzü olmanın çok ötesinde kampanyanın ardındaki felsefeyi oluşturuyor. Reklam kampanyasında Kylie yaratıcılığını harekete geçiriyor, ünlü yıldızın spor otomobil tutkusundan yola çıkarak bir makyaj uygulamasından modifiye otomobil mağazasına yolculuğu konu ediliyor. Kampanyanın temelinde yatan fikir ise; hız. Otomobiller Kylie’nin cesaretini ifade etmenin bir yolu, Kylie’nin tarzının doğal bir parçası. Seçtiği otomobil, en az giymeyi seçtiği ayakkabı kadar önemli. Aynı hayatındaki her detayda kendi tarzını vurgulayan binlerce kişi gibi…

Yung-96 ve Falcon modelleri tüm dünyayla aynı anda 6 Aralık’ta satışa sunuldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir