Kendall Jenner Yılın En Çok Kazanan Modeli

2002 yılından beri dünyanın en çok kazanan modeli seçilen Gisele Bundchen‘in tahtını geçtiğimiz yıl ele geçiren Kendall Jenner, 2018 yılının da en çok kazanan modeli unvanını kazandı. Geçtiğimiz yıl Estée Lauder, La Perla, Longchamp, Calvin Klein ve Adidas gibi büyük markalarla yaptığı iş birliklerinden, Keeping Up with the Kardashians reality şovundan ve Kendall+Kylie markasından elde ettiği kazançlarla en çok kazanan model olmaya hak kazanan ünlü süpermodel, bu yıl da zirvede.

Yaptığı sansasyonel açıklamalarla çalkantılı bir yıl geçiren yeni nesil süpermodelin kariyeri hakkında bazı endişeler yaşansa da, Kendall tüm bu zorlukların arasından Burberry, Versace ve Fendi defilelerinde yürüyerek zahmetsizce sıyrılmayı başardı. Tüm bunların üzerine, Victoria’s Secret defilesinde de boy göstererek hala oyunda olduğunu belli eden Kendall’ın zirveyi terk etmeye niyeti yok.

Kardashian-Jenner klanının tek bağımsızlığını ilan edeni Kendall değil; Kylie Cosmetics hegemonyasının kurucusu Kylie Jenner, yılda 166.5 milyon dolarlık servetiyle kız kardeşiyle arasında uçurumlar açıyor.

Peki modellerin geri kalanı ne kadar kazanıyor? Karşınızda Forbes tarafından seçilen 2018 yılının en çok kazanan diğer modelleri:

1. Kendall Jenner, $22.5
2. Karlie Kloss, $13
3. Chrissy Teigen, $11.5
4. Rosie Huntington-Whitely, $11.5
5. Gisele Bundchen, $10
6. Cara Delevingne, $10
7. Gigi Hadid, $9.5
8. Bella Hadid, $8.5
9. Joan Smalls, $8.5
10. Doutzen Kroes, $8

Üst üste iki yıl dünyanın en çok modeli olan Kendall, bakalım gelecek yıl da zirvedeki yerini koruyabilecek mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir