Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminde Yerel Yönetimler Sempozyumu

T.C Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde yapılacak olan ve yalnızca davetli misafirlerin katılacağı sempozyum programının açılış oturumu 09 Ocak 2019, saat 12:00’de Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın hitapları ile başlayacaktır.

Açılış konuşmalarının ardından sempozyum oturumlarına Ankara – JW Marriott Hotel’de devam edilecek olup, sempozyum bilimsel program başlangıç gün ve saati tüm belediye ve kamu kurumu temsilcileri için 09 Ocak 2019 saat 16:00 olarak planlanmıştır.

Ülkemizdeki tüm yerel yönetimler ile üniversitelerimizin farklı bölümlerinden akademisyen ve öğrencilerin katılım sağlayacağı sempozyum, yerel yönetimler alanında çalışan birçok kurumu da bir araya getirecektir.

Türkiye Belediyeler Birliği Belediye Akademisi organizasyonu ile yerel yönetimler alanında bir ilk olma özelliği taşıyan sempozyuma tüm kamu kurumları, belediyeler, üniversiteler, akademisyenler ve basın mensupları davetlidir.

 

AÇILIŞ OTURUMU

Recep Tayyip ERDOĞAN, Cumhurbaşkanı

Prof. Dr. Şükrü KARATEPE, Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetim Pol. Kur. Bşk. V. Köksal TOPTAN, Kamu Görevlileri Etik Kurulu Başkanı Fatma ŞAHİN, Gaziantep BŞB. Belediye Bşk. /Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı

OTURUM BAŞLIKLARI

   I. Yönetimler Arası İdari ve Mali İlişkiler

   II. Çevre Dostu Şehirler,

   III. Şehir Planlaması ve İmar Disiplini

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir