Çekici, Hacimli ve Cesur Kirpikler

Kirpiklerine koyu siyah, ekstra yoğun ve dramatik bir görüntü kazandırmak istiyorsan tek ihtiyacın Precious Curl Carbon Black Maskara! Etkileyici bakışların vazgeçilmez parçası olan kirpiklerini içeriğindeki tatlı badem yağı ile nemlendirip beslerken, bakımlı görünmelerini sağlayan Precious Curl Carbon Black Maskara simsiyah ve güçlü bir kirpik etkisi yaratacak! 

Flormar’ın klasik ve waterproof alternatifleri çok sevilen  ikonik maskara serisi “Precious Curl” ailesine yeni eklenen ekstra yoğun renk verme özelliğine sahip “Precious Curl Carbon Black” ile daha siyah, daha kıvrık ve daha hacimli kirpikler hayal değil!

Precious Curl Carbon Black Maskara’nın  özel formülü ve yumuşak yapısı; kirpiklerinde maksimum hacim ve kıvrılıklık yaratırken kusursuz bakışlara sahip olmanı sağlayacak. 

Tek bir fırça darbesiyle kirpikleriniz her zamankinden daha siyah… 

Gözlerinde dramatik bir etki yaratacak olan Flormar Precious Curl Carbon Black Maskara’nın özel tasarlanmış fırçası kirpik şekline göre uyum sağlarken, simsiyah görünüm veren özel formülü kirpiklerini ortaya çıkarıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir