Sonbahar Kış Trenleri

Sonbahar Kış Trenleri - MODAHABER
1 - Puffer Mont
Geçtiğimiz sezon da oldukça trend bir parça haline dönüşen kapitone montlar payet işlemeli bir gece elbisesiyle aykırı ve eklektik bir stil oluştururken, kot pantolon ve tişörtle spor bir görünüm elde etmek mümkün. Özellikle fonksiyonel olmaları sebebiyle mevsime göre ideal olan bu parçaları mini etek ve botlarla da mutlaka denemelisiniz!

2 - Fırfırlı Etek
Bu sezon fırfırlı midi boy etekleri hemen hemen her yerde göreceğiz gibi. Romantik oldukları kadar enerjik ve genç duruşlarıyla her kadının gönlünü fetheden bu etekleri uzun çizmelerle, botlarla ve yumuşacık bol kazaklarla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Daha şık alternatifler için ise vücudu saran üstler ya da ceketler iyi olacaktır. 

3 - Maksimalist Küpe
Choker kolyeler yerini maksimalist küpelere bırakıyor. Sade bir kot ve kazak kombinini artık hareketlendirmenin ve daha dikkat çekici bir forma dönüştürmenin tek yolu bu küpeler. Rengarenk, işlemeli, taş ve boncuklu ya da yansımalı küpeler aksesuar dolaplarınızın vazgeçilmez parçalarından olacak. 

4 - Vintage Tişört
Vintage görünümlü ya da logolu/amblemli tişörtler bu sezon yükselişini yaşamaya devam ediyor. 80'lerin rock grupları, 90'lara damga vurmuş sloganlar ya da marka amblemleri tişörtlerle birlikte bizi daha grunge bir tarza doğru sürüklüyor. 

5 - Yüksek Yaka Üst
Bu sezon boyun kısmı yüksek ya da boyun bölgesinde kurdele, düğüm, işleme gibi detayları olan bluzlar revaçta. Bu bluzlar hem boynunuzu daha dik gösterecek hem de sizi daha güçlü hissettirecektir. Şık bir etekle ya da spor bir pantolonla, botla ya da topukluyla dilediğiniz gibi yorumlamakta özgürsünüz.