2019 Kova Burcu 21 Ocak 19 Şubat

TÜM DİLEKLERİNİZİN GERÇEKLEŞECEĞİ BİR YIL OLABİLİR

Bir Kova için hayatta en önemli şey ne? Arkadaşları, idealleri ve özgürlüğü. Bütün bunlar doğum haritamızın 11. eviyle anlatılır. Jüpiter 11. evinizden geçiş yapıyorsa ekstra olarak tüm dilekleriniz hızla gerçekleşir.

2019 yılında Jüpiter 11. evinizde. Bol bol arkadaşınız olacak, ortak amacı olan gruplar içinde yer alacaksınız ve elbette dilekleriniz gerçekleşecek dersem abartmış olmam ama belli dönemlerde bunlar olabilir. şubat, mart, ağustosun ikinci yarısı, ekim ve kasım aylarında. Gördüğünüz gibi süreç çok kısa ve atlamadan değerlendirmeniz gerekiyor. Sosyalleşin, seyahat edin, hayat amacınızı bulmaya çalışın. Haa bir de ne dilediğinize çok dikkat edin. Biri ya da bir şey yerine, genel dilekler pişman olmayacağınız bir geleceğe götürür.

URANÜS YUVA ALANINIZDA

Yöneticiniz Uranüs ortalama 7 yılda bir burç değiştirir ve sizin için yeni bir evre yaratır. Bu evrelerde hayatınızın bir alanı da değişir. 2019 Mart ayından itibaren yuvanızda büyük değişiklikler gerçekleşecek. Ev düzeniniz, eşyalarınız, ev sahibi olup olmamak, ev için yaptığınız harcamalar, yaşadığınızyer hepsi değişmeye başlayacak.

Değişim yavaş ama konforunuzu arttıracak bir düzende gelişecek. Aile olma kavramı size uygun değilse, özgürlüğünüze aşırı düşkünseniz bu da değişecek. 2019 evlilik yılınız da olabilir. Aile bağlarınız güçlüyse ayrılmak, uzaklaşmak sizi üzebilir. Buna rağmen yola çıkmalısınız. Uranüs sizi geliştirmek için çabalarken sabit fikirli olmamalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir