modahaber.com

Sarar 2014 ilkbahar yaz

Sarar 2014 ilkbahar yaz
Bu Galeri 100448 defa gösterildi

Sarar, şehre yazı getiriyor!
Tüm şehir, soğuk caddelerden sıcacık kumlara koşmak için sabırsızlanıyor. Sarar 2014 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu, her yıl olduğu gibi bu yıl da kış günleri bitmeden moda takipçilerinin içini ısıtıyor.

Sarar 2014 Yaz Erkek koleksiyonunda özellikle kontrast dikişlerle tasarlanan renkli koton ceket ve pantolonlar dikkat çekiyor. Denim gömleklerin ön plana çıktığı koleksiyonda, mono kaplama tasarımlar ve yarım astarlı ceketler gündüzden geceye geçişi kolaylaştırıyor. Enine ve boyuna çizgilerin ağırlıkta olduğu Sarar Erkek 2014 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu'nda öne çıkan renkler ise; sarı, pembe, turkuaz ve yeşil… Polo yaka tişört trendini yeniden vitrinlere taşıyan Sarar Erkek 2014 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nun bir diğer gözde tasarımı da capcanlı renklerle tasarlanan baskılı tişörtler... Köseleden eva tabana kadar geniş bir tasarım yelpazesi ile yaratılan Sarar ayakkabılar da yeni sezon koleksiyonundaki yerini alıyor. Düşük bel pantolon modası bu yaz da hız kesmeden sokaklarda boy gösteriyor. Slim kalıplarla tasarlanan, düşük belli Chino pantolonlar sportif ve şık görünümleri ile yaza damgasını vurmaya hazırlanıyor. Her mevsim stilini aksesuarlarla tamamlamak isteyenleri ise iş hayatının vazgeçilmezi deri çanta ve valizler bekliyor.

Sarar Kadın 2014 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu'nda, 'şehir' teması ile yaratılan birbirinden şık tasarımlar göze çarpıyor. Şehre renk katan binaların göz alıcı silüetleri ve nostaljik izleri; tasarımlarda kullanılan kumaşlarda, dikiş ayrıntılarında ve aksesuarlarda kendisini hissettiriyor. Yeni sezonda ''Casual Chic'' stilini ön plana çıkaracak olan Sarar Kadın 2014

MODA MARKALARI