modahaber.com

Lc Waikiki 2015 ilkbahar yaz çocuk ve bebek giyim

Lc Waikiki 2015 ilkbahar yaz çocuk ve bebek giyim
Bu Galeri 1313652 defa gösterildi

LC Waikiki, ''2015 İlkbahar Yaz Çocuk Koleksiyonu''nda çocuklar için renklerin, neşeli baskıların ve dikkat çekici detayların yer aldığı eğlenceli bir koleksiyon sunuyor. Çocuklar için hazırlanan özel koleksiyonlar hem kız hem de erkek çocuklar için birbirinden güzel kombinlere sahip. Kırmızı, beyaz ve mavi tonlarının hakimiyeti görülen koleksiyonlarda papyon ve askı detayları, birbirinden eğlenceli yelek, sweat ve baskılı t-shirtler yer alıyor.

Şık, rahat ve keyifli tarzıyla dikkat çeken Memory koleksiyonu

Çiçek ve kuş baskıları, pike detayları, taş ve glitter detayları ile öne çıkan LC Waikiki’nin Memory Koleksiyonu casual ve şık ürünleri bir araya getiriyor.

Mono cool ile çocuk olmanın tadı bir başka …

Modern ve minimalist etkiler taşıyan LC Waikiki Mono Cool koleksiyonu, deri görünümlü gabardinler, el çizimleri, çizgisel hayvan anlatımları gibi detaylarla süslü.

Kız ve erkek bebekler bahar çiçekleri kadar renkli ve sevimli görünüyor …

Bebeklik döneminde her anne ve baba çocukları için sağlıklı ve zevkli ürünleri tercih eder. LC Waikiki'nin 2015 İlkbahar-Yaz bebek koleksiyonu ebeveynlerin beklentilerine cevap verirken bebeklerin de rahatlığına önem veriyor. Bu sezon kız bebeklerin kıyafetlerinde tütülü ve tropikal renkleriyle süslü tasarımlar öne çıkıyor. Zıbınlar, battaniyeler renkli ve desenli baharlık montlar bebekleri adeta yeni açan bahar çiçekleri gibi görünmelerini sağlıyor. Erkek bebeklerde ise baskılı zıbınlar, karakter baskılı pijama takımları ve trikolar bu sezon öne çıkan ürünler arasında.

LC Waikiki'nin İlkbahar-Yaz çocuk ve bebek koleksiyonları, Şubat ayı itibariyle mağazalardaki yerini alıyor.

MODA MARKALARI