Marka Sezon Katalogumarkalarrss

Colin 's 2013 2014 sonbahar kış lookbook

Colin 's 2013 2014 sonbahar kış lookbook
Bu Galeri 62448 defa gösterildi

Colin's, 2013 Sonbahar Kış Kadın Koleksiyonu'nda rahatlığı ön plana çıkarıyor. Denim koleksiyonunda yenilikleri ile adından söz ettiren COLIN’S, bu sezon kadınlar için yeni fitleriyle şıklığın kapılarını aralıyor.

Rahatlık ve şıklığı bir arada sunan geniş ürün yelpazesiyle öne çıkan COLIN'S, 2013 Sonbahar Kış Kadın Koleksiyonu'nda hep en rahatı, kendine en yakışanı arayan kadınlar için yola çıktı. Kadın vücuduna en iyi uyum sağlayacak ve rahat hissettirecek şekilde yorumlanan jeanler; skinny ve bootcut olarak her zevke hitap ediyor. Koleksiyonda kullanılan özel stretch kumaşlar sayesinde tüm fitler kadın vücuduyla kusursuz uyum gösteriyor. COLIN’S, yeni fiti 794 Monica Skinny Flare ile de kadınların jean tutkusuna yeni bir soluk katıyor.

Detaylara önem veren bir yaklaşım
Her sezon olduğu gibi bu sezonda da en ince ayrıntısına kadar düşünülen denim koleksiyonu, günün her saatinde şıklıktan ödün vermeyenler için tasarlandı. Özel kumaşlar, renkli kaplamalar, indigo satenler ile hayat bulan COLIN’S 2013 Sonbahar/Kış Kadın Koleksiyonu, renklerle kombine edilerek, herkesin genç hissetmesi için özel olarak hazırlandı. Son yıllarda egemenliği kimseye kaptırmayan indigoların öne çıktığı bir sezona ‘merhaba’ diyen COLIN’S, random bleachli açık ve orta renkli jeanler, parlak görünümlü daha koyu yıkamalı saten jeanler ile gardıropların vazgeçilmezi olmayı hedefliyor.

Sonbaharın tatlı esintilerini de hissettiren COLIN'S 2013 Sonbahar Kış Kadın Koleksiyonu, bordoyu indigo denim ile harmanlayarak sonbahara hazırlık yapıyor. İndigo denim kumaşının tersini dikim detaylarında kullanarak smart ve gece-gündüz kullanıma da uygun hale getiren COLIN'S, ister paçası katlı kesimler olarak şık bir jean, ister paçası açık normal boy bir jean olarak kadınların beğenisine sunuyor.

Paylaş :

Yorum Yaz

MODA MARKALARI