modahaber.com

Collezione By Eda Taşpınar mayo, bikini

Collezione By Eda Taşpınar mayo, bikini
Bu Galeri 39373 defa gösterildi

Moda dünyasının stil ikonu Eda Taşpınar'ın kendi adı ile piyasaya çıkardığı güneş yağının ilk kez Collezione mağazalarında satışa sunulmasıyla başlayan işbirliği, Collezione by Eda Taşpınar Plaj Koleksiyonu ile devam ediyor. Eda Taşpınar’ın Collezione için hazırladığı bu özel koleksiyon tasarımları, Nisan ayı itibariyle Collezione ve Collezione.com dışında sadece Trendyol.com ve Modagram.com alışveriş sitelerinde de satışa sunuluyor.
Moda dünyasının stil ikonu Eda Taşpınar’ın Collezione için tasarımlarını yaptığı plaj koleksiyonunun lansmanı, Sheraton Otel Qubbe Restoran’ta yapıldı. Palmiyeleri ve güneşiyle ünlü Los Angeles’ın tropik sahillerinin konseptinin yaratıldığı “Collezione by Eda Taşpınar”ın lansman toplantısına cemiyet, moda ve medya dünyasından ünlü isimler de büyük ilgi gösterdi. Renkli ürünleriyle trendy, enerjik, genç ve dinamik tarzlara vurgu yapan koleksiyon, lansmana katılan davetlilerden de tam not aldı.

TAŞPINAR: “BU YAZ, PLAJLARIN TEK STİL İKONU BEN OLMAYACAĞIM”
Los Angeles’taki Sunset Bulvarı’ndan ilham alınarak hazırlanan koleksiyon, canlı renkleri ve doğanın eşsiz özellikleri ile birleşerek mükemmel bir sentez yaratıyor. Cesur ve iddialı duruşuyla her zaman gündemde olan Eda Taşpınar’ın, stil sahibi, özgür ve yenilikçi moda severlerin markası Collezione ile yaptığı işbirliğinin ürünü olan “Collezione by Eda Taşpınar”, herkesin yaz aylarında rahatlıkla giyebileceği, aynı zamanda kedini şık ve çekici hissedebileceği parçalardan oluşuyor. Lansman toplantısında, koleksiyonuyla ilgili bilgiler veren Eda Taşpınar, Collezione ile işbirliği yapmaktan mutluluk duyduğunu belirterek şunları söyledi:
“Bikini, mayo, mayokini, pareo, kaftan, terlik, gözlük, plaj çantası ve renkli takıların yer aldığı koleksiyonumuz doğanın canlı renklerini, çeşitliliğini ve güzelliğini yansıtıyor. Modeller hem sezon trendlerinden ilham alıyor, hem de gençlerin kendi tarzlarına adapte edebilecekleri eğlenceli, cesur stiller ortaya çıkarıyor. Tasarladığım modellerle sanırım bu yaz plajların stil ikonu sadece ben olmayacağım.”

Her parçada Eda Taşpınar dokunuşlarının hissedildiği koleksiyonda özellikle bikini, mayo ve mayokinilerde, klasik çizgilerden farklı olarak dinamik, cool, sportif siluetler dikkat çekiyor. Çarpıcı renk kombinasyonlarının öne çıktığı tasarımlar, rahatlığı ön planda tutan ve yine Eda Taşpınar’ın tasarladığı aksesuarlarla tamamlanıyor.

Yorum Yaz

MODA MARKALARI