modahaber.com

GAP 2015 ilkbahar yaz

GAP 2015 ilkbahar yaz
Bu Galeri 37103 defa gösterildi

Gap 2015 İlkbahar Marka Kampanyası'yla değişken mevsime ayak uyduruyor. ''Spring is weird (İlkbahar gariptir)'' sloganıyla ilkbahar sezonunu açan Gap, öngörülemeyen hava durumuna karşı kurtarıcı koleksiyonunda herkesin kendine ve mevsime uygun parçalar bulabileceğinin altını çiziyor.

İlkbahar'ın değişken havasına çözüm üreten ürünleri yeni koleksiyonunda topladığını vurgulayan Gap, her türlü havaya hazırlıklı ilkbahar koleksiyonunu modaseverlerle buluşturuyor. Geçiş dönemine uygun koleksiyonunu çizgiler, çiçekler ve farklı baskılarla hareketlendiren Gap diğer yandan ''Dress Normal'' mottosunu da devam ettirerek şık ve rahat bir giyim tarzı sunuyor.
Denimin ön plana çıktığı koleksiyonda uzun kollu üstler, ince kazaklar ve trençkot gibi dış giyim ürünleri sezonun kurtarıcıları olurken, rahatlık ve şıklığı birleştiren Gap, geniş model yelpazesiyle bu sezon mevsime uygun giyinebilmenize yardımcı oluyor.
Gap 2015 İlkbahar Kadın Koleksiyonu'nu yepyeni denimlerle tanıtıyor. Yeni yıl kararlılığını temsil eden ''Resolution Denim'' adlı koleksiyonuyla Gap, streç kumaş özelliğine sahip esneyebilen jeanler sunuyor. Koleksiyonun favori modelleri olan True Skinny, True Skinny High-Raise ve Slim Straight pantolonlar, yumuşak, rahat ve hatları öne çıkaran kesimleriyle ve trendleri yakalayan yıkamalarıyla dikkat çekiyor. Gap'in formunu bozmayan, yüksek esneme özelliğine sahip denim kumaşları gün boyu mükemmel görünümünüzü korumanızı sağlıyor.

Resolution Denim koleksiyonu ile sezona hızlı ve etkili bir giriş yapan Gap'in 2015 İlkbahar Kadın Koleksiyonu'nda desenli sweatshirtler, bomber ceketler, ince denim gömlekler ve elbiselerin yanı sıra farklı renk ve desenlerde bilekte biten dar kesim khaki pantolonlar göze çarpıyor.

Sadeliği koruyarak sportif bir şıklık sunan Gap 2015 İlkbahar Koleksiyonu erkeklerin gardırobuna da canlı bir dokunuşta bulunuyor.. Jeanleri ön planda tutarak koleksiyonunu genişleten Gap'in İlkbahar 2015 sezonunda, desenli gömlekler, şort ve t-shirtler, çizgili mevsimlik kazaklar, ince parkalar ve ceketler geçiş mevsiminde giyim zorluğu yaşayan erkeklere kolay ve stil sahibi çözümler sunuyor.

MODA MARKALARI