modahaber.com

Flo 2014 2015 sonbahar kış

Flo 2014 2015 sonbahar kış
Bu Galeri 143206 defa gösterildi

FLO'daki rock etkisi tüm kadınları saracak!
Her yaşa ve her tarza hitap eden yüzlerce modelin yer aldığı FLO'da asi ve özgür tarzların yansıması olan rock etkili modeller ön plana çıkıyor. Botlarda ve çantalarda kendini gösteren rock etkisi; irili ufaklı toka, zımba ve zincir detaylarıyla dikkatleri üzerinizde topluyor.
Stilinizi yansıtmanın yolu FLO'dan geçiyor! FLO'nun rock etkili modelleriyle günlük hayatınızda havalı bir duruş sergileyebilir, sonbahar ve kış aylarının en özgüvenli tarzına bürünebilirsiniz. Kış aylarının en rahat ve kullanışlı alternatiflerinden olan biker botlar, zımbalı, zincirli ve tokalı alternatiflerle şık bir stil yaratmanız için ideal! Zımba ve toka detaylarının yoğunluğu, şıklığı detaylarda arayanları etkileyecek türden! Hem gümüş, hem de altın detaylar FLO’nun biker botlarına eşlik ederken; siyahın güçlü etkisi modelleri göz alıcı kılıyor. Siyahın yanında kahverengi, lacivert ve bordo gibi kış renkleri de alternatifler arasında yer alıyor. Rahat adımlar sunan platformlu modeller de rock havasından etkilenirken; biker botlar kadar chelsea botlar da yoğun zımba detayları ve bant kullanımlarıyla farklılaşarak kış aylarına asi bir hava katıyor.
Rocker botlarla birlikte kullanım için ideal olan, zımba ve zincir yoğunluklarıyla dikkat çeken çantalar da omuzdan ve çapraz askılı modellerle FLO koleksiyonunda rock havasını tam anlamıyla yaşatıyor.

MODA MARKALARI