modahaber.com

Defacto 2015 ilkbahar yaz

Defacto 2015 ilkbahar yaz
Bu Galeri 78829 defa gösterildi

Stil sahibi koleksiyonları ve inovatif ürünleri ile beğeni toplayan, müşterilerine rahatlık ve mutluluğu bir arada sunan DeFacto, 2015 İlkbahar - Yaz sezonuna trendy ürünleri ile Merhaba! diyor.

DeFacto, Kadın Koleksiyonu’nda uçuşan etekler , baharı üzerinde taşıyan gömlekler ve kombinleri tamamlayacak aksesuarlara yer veriyor. Gökkuşağının tüm renklerini, sezonun trendleri ile harmanlayan DeFacto, yaz aylarında sürpriz ürünleri ile müşterilerini şaşırtacak.

Her renk DeChino pantolonlarla kombinlenebilen polo tişörtler, ekose gömlekler, şapka, kemer ve bilekliklerle tamamlanarak stil sahibi erkeklerin dolaplarında Akdeniz rüzgarları estirmeye hazırlanıyor.

Yeni sezonu baharın renkleri ile karşılayan DeFacto, kadın ve erkek koleksiyonlarında yer alan her tarza uygun ürünleri ile dikkat çekmeye devam ediyor. Ofis yaşamından, aktif spora, ev giyiminden, iç giyime kadar farklı kullanım alanlarına uygun koleksiyonlar hazırlayan marka, yeni sezonda gökkuşağının renklerini sokaklara taşıyarak karnaval havası estiriyor.

MODA MARKALARI